Başakşehir Tuzcuoğlu Nakliyat Kurumsal Firma Profili

tuzcuoğlu nakliyat

Eşya Taşıma kapsamında 1893'ten günümüze görev ifa ettiğimiz zaman içinde oldukça fazla sayıda kişi, firma ve de kamu teşekkülüne hizmetlerde bulunmuş olan Tuzcuoğlu Nakliyat, söz konusu sektörde öncü konumundaki nakliyat şirketleri içinde sayılmaktadır.

Hizmet verdiği birey ve kuruluşlara nitelikli ve ayrıca emniyetli işlemler sunan Tuzcuoğlu Nakliyat, etkin mazisinde etkili referanslar kazanmıştır.

Tuzcuoğlu Nakliye organizasyon altyapısı, şehiriçi ve illerarası taşıma alanlarında faydanıza sunduğu 4 tane 6 tekerli ve 5 tane 10 tekerli taşıma kamyonu, şehiriçi asansörlü evden eve taşımacılık işlemlerinde opere ettiği 1 farklı nakliyat asansörü kamyonu, hassas materyal koruma işlemleri amaçlı 800 metrekare iç bölgesi olan, güvenlikli deposu ile aynı zamanda nakli yapılacak her türlü yük ve eşya tipine uygun olarak derlenmiş paketleme gereçleri depolarından meydana gelmektedir. Aynı zamanda kuruluşumuzun, hizmet sağladığı şahıs ve kuruluşların eşya nakliyesi gereksinimlerine sıkıntısız cevap verebilme maksadıyla istihdam ettiği, tümü kendi özel alanlarında pratik sahibi ve uzman eleman ekibi mevcuttur.

Kurumumuz, ev taşıma hizmetiyle beraber, asansörlü taşıma , illerarası nakliye , uluslararası ev nakliyat , eşya muhafazası ve ofis nakliyesi süreçlerini de mütehassıs bir şekilde ifa etmektedir.

"İdeal Kalite, Eksiksiz Hizmet" vecizesiyle, hizmet sunduğu müşterilere bir söz veren kuruluşumuz, müşterilerinin ihtiyaçlarının uygun koşullarda, yüksek standartlarda, emniyetli bir biçimde ve doğru zamanda sağlanmasını asli hareket tarzı olacak biçimde benimsemiştir.

Evden eve nakliye kurumları arasında öncü kuruluşlardan bir tanesi olan Tuzcuoğlu Evden Eve Nakliyat kurumsal yapısına gönülden güven duyabilirsiniz.
Müşteri Yorumlarından Örnekler

 • img
  By Tanju KARAGÖZ

  Dairemi Başakşehir'den Ankara'ya Tuzcuoğlu Nakliyeye taşıttım. Tuzcuoğlu Nakliye, şehirlerarası nakliyat hususunda sağlam bir şirket. İleri düzey bir biçimde taşındım diyebilirim. Firmaya teşekkür ediyorum. Dairemizdeki herşeyi ambalajladılar. Özenli ve aynı zamanda muntazam bir çalışma biçimleri vardı. Tuzcuoğlu Nakliyeyi tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ediyorum.

 • img
  By Burak YILDIRIM

  Bir öneri neticesiyle Başakşehir Tuzcuoğlu Taşıma firması ile görüştüm ve bu şirketle dairemi taşıdım. Şemseddin bey ile beraberindeki arkadaşlar tamamen bir nakliyat şirketinden beklenilen şekilde vazifelerini tamamladılar. Herhangi bir eşyaya hasar vermeden özenli bir biçimde nakliye işlevini yerine getirdiler ve problemsiz bir halde eşya nakliye işlemlerimizi ifa ettiler. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Tuzcuoğlu Taşımacılığı Başakşehir ve civarında ev nakliyat mevzuunda taşınmak isteyen herkese rahatlıkla önerebilirim.

 • img
  Byn Melis IŞIK

  Başakşehir içerisinde asansörlü nakliye düzeneği bulunan taşıma şirketlerini inceledim. Tuzcuoğlu Taşımacılık şirketinin alternatiflerine kıyasla daha nitelikli olduğunu fark ettim ve eşyalarımın nakliyesi gayesiyle bu şirketle çalışmayı kabul ettim. Tuzcuoğlu Nakliyat yetkilisi Şemseddin bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve dairemin nakliyesi gayet kolay bir şekilde neticelendirildi. Herhangi problemle karşılaşmadım. Herhangi eşyam tahribat almadı. Firmanın tüm elemanlarına ve Tuzcuoğlu Taşımacılık şirketine teşekkür ederim. Tuzcuoğlu Nakliyat firmasını tüm Başakşehir'de oturanlara da rahatlıkla tavsiye edebilirim.