Tuzcuoğlu Nakliyat İletişim Bilgileri

iletiiim

Ev nakliye , büro taşımacılığı , asansörlü nakliye iller arası nakliyat , uluslararası ev taşıma ile ev eşyası depolama benzeri asli hizmet ünitelerimiz ve de farklı nakliyat istekleriniz hususunda işletmemiz ile burada mevcut bulunan iletişim bilgilerimiz aracılığıyla irtibata geçebilirsiniz.

İşletmemizle iletişime geçtiğinizde, tamamen ücretsiz olan bilirkişi hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Mrk. Adr: Kozyatağı Mahallesi Kadıköy - İstanbul

İstanbul Merkez: 0216 384 2777

Çağrı Merkezi: 0533 319 0 444
Müşteri Yorumlarından Örnekler

 • img
  By Raşit TAŞKIN

  Evimi Başakşehir'den Hakkari'ye Tuzcuoğlu Nakliyata taşıttım. Tuzcuoğlu Nakliye, şehirlerarası nakliyat hakkında sağlam bir kuruluş. Adeta kusursuz bir biçimde taşıdılar. Firmaya teşekkür ediyorum. Evdeki her şeyi güzelce paketlediler. Dikkatli ve ayrıca düzgün iş yaptılar. Tuzcuoğlu Nakliyeyi taşınmayı düşünen herkese tavsiye ederim.

 • img
  By Zekeriya AKBULUT

  Bir öneri neticesinde Başakşehir Tuzcuoğlu Nakliyatla anlaşarak evimi taşıdım. Selahaddin bey ile beraberindeki arkadaşlar hakikaten kendilerinden beklendiği gibi görevlerini yerine getirdiler. Herhangi bir eşyaya ziyan vermeden dikkatli bir şekilde nakil işlevini yerine getirdiler ve sıkıntısız bir halde eşya taşıma işlemlerimizi tamamladılar. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Tuzcuoğlu Taşımacılığı Başakşehir ve çevresinde ev taşıma hususunda tüm taşınmak isteyenlere rahatlıkla önerebilirim.

 • img
  Byn Hande ÇETİN

  Başakşehir içinde asansörlü ev taşıma hizmetleri hizmeti bulunan şirketleri araştırdım. Tuzcuoğlu Taşımacılık şirketinin diğer firmalara nispeten daha kaliteli olduğunu gördüm ve dairemin nakledilmesi amacıyla bu şirketle anlaşmaya vardım. Firmanın ekip sorumlusu Selahaddin bey ile irtibatta olduk ve eşyalarımın taşınması zahmetsizce bir şekilde tamamland. Hiç bir sıkıntıyla karşılaşmadım. Hiçbir eşyam tahribat almadı. Firmanın elemanlarına ve Tuzcuoğlu Nakliyeye teşekkür ederim. Bu firmayı tüm Başakşehir'de yaşayanlara da rahatlıkla önerebilirim.