Bursa Evden Eve Nakliyat

bursa evden eve nakliyat

Bursa evden eve nakliyat sahasında icra ettiği yükümlülüğü kurumsal anlamda özümsemiş olan kuruluşumuz, Bursa ve bölgesinde güvenilir nakliyat hizmetleri vermektedir.

Bursa ya da etrafındaki bölgede işletmemiz tarafından icra edilen eşya nakliyesi faaliyetleri alanında, Bursa bölgesinde bulunan çalışanlarımız vazifelendirilmekte, buradaki taşıma işlerini yaptığımız şahıs ve kuruluşlara Bursa departman otoparkımızda mevcut olan taşıtlarımız sevk edilmektedir.

Geçmiş tekniklerle eşya taşıma çağı bu zamanda yürürlükte değildir. Şimdilerde kaliteli anlamla evden eve nakliyat hizmetlerinde ustalaşamayan taşımacılık kuruluşlarına ev eşyalarının taşınması hususunda itibar edilmemektedir. Eşya taşıma yöntemlerinde birikim sahibi olmuş şirket personelimizin hepsi kendi hususi sorumluluk dallarında son derece potansiyel sahibidir. İcra ettiği vazifeyi kendi şahsi uzmanlığı biçimine indirgemiş şahıslarla ekiplerini çok daha güçlü duruma getirmiş bulunan kurumumuz adına, hizmet verdiğimiz kişi ve kuruluşlara arz ettiğimiz servis farkı ciddi derecede mühimdir.

Ev Taşıma hizmetlerinde ilk olarak raporlama işlemi yerine getirilmektedir. Raporlama işlemi bedelsiz yerine getirilir ve nakliyat hizmetinin en ciddi işlemlerinden bir tanesini meydana getirmektedir. Eksper hizmetlerinin titizlikle organize edilmesi, nakliyat süreçleri boyunca problem oluşmasını enlelleyecektir. Söz konusu nedenden ötürü, eksper faaliyetlerinde vazife verdiğimiz kadromuz, mesleğinde eğitimli şahıslardır.

İnceleme işlemleri sayesinde ihtimal dahilindeki aksaklıklara meydana gelmeden tedbir alınabilmektedir.

Eksper kadromuz, raporlama hizmetleri amacıyla daire veya işyerinize geldiğinde, ilk aşamada evinizde mevcut bulunan eşya ve taşınacak materyalin kaplayacağı hacmi hesap eder ve lüzumlu olan olacak eşya taşıma vasıtasını saptar. Nem benzeri iklimsel olumsuzluklardan eşyalarınızı muhafaza eden çelik kasalı ve hassas dizayn edilen kamyonlarımız, bununla beraber mukavemeti artırılmış esneme donanımlarıyla fazlasıyla korumalıdır. Çelik kasalı taşıma araçlarımız yeni ve güvenli araçlardır. Transfer araçlarımızın bakım ve onarımları daimi bir şekilde yapılır. Sürücülerimiz tecrübe sahibidir.

Eksper personelimiz, en uygun nakliyat vasıtasıyla beraber gereken ambalajlama gereçleri, istihdam edilecek kadro ve farklı ciddi gereksinimleri ekspertiz esnasında belirlemektedir. Son aşamada taşınacak yerin muhit durumu göz önünde bulundurulur ve nakliye programı yapılır. Raporlama aşaması sonrasında nakliyat sigortası hazırlanır.

Eşyaların paketlenmesi ve Kamyona Yükleme

Bursa Evden Eve Taşımacılık Organizasyonu hakkında tecrübe sahibi olmuş elemanlarımız, eşya taşımacılığı işlemlerinde fazlasıyla ciddiyet barındıran ambalajlama hizmetlerini kaliteli tarzla sonuçlandırmaktadır. Sözü edilen kaliteyle Bursa evden eve taşımacılık kuruluşları arasında, kuruluşumuz ciddi bir konumdadır. Kurumumuzun belirlediği Bursa ev taşıma ücretleri son derece hesaplıdır. Evde bulunan eşyaların ambalajlanması, Eşya Taşıma servis işlemleri arasında en başta ciddiyet atfettiğimiz işlemdir. Narin ya da değerli malzemeleriniz adına ayrıntılı ambalajlama yöntemleri uygulanmaktadır. Beyaz eşyalar gibi ev makineleri ve aygıtlar için, farklı paketleme öğeleri uygulanmaktadır. Hacimli mobilyalar itinayla sarılır. Montaj konusunda tecrübeli kadromuz görevlendirilir. Eşya ve yüklerinizin tahribat almaması amacıyla çeşitli ambalajlama opsiyonları bulunmaktadır.

Asansör tertibatı, itinayla kurulmaktadır. Eşya taşıma asansörünün balkona tam olarak yanaşması ve taşıma bölümünün düzgün bir biçimde gelip gitmesi ve sallanmnaması gerekir Asansör operatörümüz mesleğinde ehliyetlidir. Bursa asansörlü evden eve taşımacılık hizmetleriyle kuruluşumuz, Bursa ve yakınlarında olan ev yahut büronuzda tüm eşya ve malzemelerinizi kısa bir zamanda ve sağlam bir şekilde aracın yakınına indirerek taşıma aracına yerleştirmekte ve benzer biçimde evinize konumlandırmaktadır. Büyük möble ve beyaz eşyaların ilk önce ambalajlanması ve taşıma aracının önüne indirilerek istiflenmesi önem arz eder. Hacimli mobilyalar dayanıklı olması nedeniyle alt kısma konumlandırılır. Kırılgan ev eşyaları ve elektronik aygıtlar nispeten üst kısımlara yerleştirilir.

Tüm eşyalarınızın getirildikleri dairede yapıldığı şekilde nakledilecekleri daireye konumlandırılmasıyla, eşya nakliyesi hizmeti genel anlamda tamamlanmış olur. Yeni adreste ev eşyalarının istenildiği biçimde konumlandırılması ve montaj aşamasının tamamlanması hususunda uzman ustalarımız görevlendirilmektedir. Tercih edilmesi durumunda eşyalarınızın tam olarak yerleşmesi işlemleri konusunda bayan personel görevlendirilebilmektedir.

Bursa veya çevre ilçelerde uluslararası eşya taşıma kapsamında da etkinlik icra eden kuruluşumuz, sözü edilen husustaki işlemlerinde eşya ve yükleriniz diğer bir uzak bölgeye sevk edileceğinden dolayı kayda değer oranda daha özenli işlem yapmaktadır.


Bursa ev taşıma ile ilgili geniş kapsamlı bilgiler; Bursa Tuzcuoğlu Nakliyat
Müşteri Yorumlarından Örnekler

 • img
  By Tanju TÜTEN

  Dairemi Başakşehir'den Hakkari'ye Tuzcuoğlu Nakliyeye taşıttım. Tuzcuoğlu Nakliye şehirlerarası nakliyat hususunda sağlam bir şirket. İleri düzey bir biçimde taşındım diyebilirim. Firmaya teşekkür ediyorum. Dairemizdeki herşeyi ambalajladılar. Özenli ve aynı zamanda muntazam bir çalışma biçimleri vardı. Tuzcuoğlu Nakliyeyi tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ediyorum.

 • img
  By Alpaslan YALÇINKAYA

  Bir öneri neticesiyle Başakşehir Tuzcuoğlu Taşıma firması ile görüştüm ve bu şirketle dairemi taşıdım. Şemseddin bey ile beraberindeki arkadaşlar tamamen bir nakliyat şirketinden beklenilen şekilde vazifelerini tamamladılar. Herhangi bir eşyaya hasar vermeden özenli bir biçimde nakliye işlevini yerine getirdiler ve problemsiz bir halde eşya nakliye işlemlerimizi ifa ettiler. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Tuzcuoğlu Taşımacılığı taşınmak isteyen herkese rahatlıkla önerebilirim.

 • img
  Byn Birsen AK

  Başakşehir içerisinde asansörlü nakliye düzeneği bulunan taşıma şirketlerini inceledim. Tuzcuoğlu Taşımacılık şirketinin alternatiflerine kıyasla daha nitelikli olduğunu fark ettim ve eşyalarımın nakliyesi gayesiyle bu şirketle çalışmayı kabul ettim. Tuzcuoğlu Nakliyat yetkilisi Şemseddin bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve dairemin nakliyesi gayet kolay bir şekilde neticelendirildi. Herhangi problemle karşılaşmadım. Herhangi eşyam tahribat almadı. Firmanın tüm elemanlarına ve Tuzcuoğlu Taşımacılık şirketine teşekkür ederim. Tuzcuoğlu Nakliyat firmasını tüm Başakşehir'de oturanlara da rahatlıkla tavsiye edebilirim.