Başakşehir Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

şehirler arası nakliyat

Şehirler arası nakliye, bölgesel taşımaya nispeten daha geniş uzaklık konu edinen nakil biçimidir. Nakliye yönüyle ayrımı bulunmamaktadır. İller arası nakliyede uzaklık çok daha fazladır. Bu nedenden ötürü, sözü edilen gaye gayesiyle sevk edilecek taşıma vasıtalarının uzak mesafelere karşı muhafazalı ve güvenilir yapıda olması icap etmektedir. Kurumumuzun istihdam ettiği illerarası taşımacılık taşıtları, dirençli ve korumalıdır.

Zamanımız lojistik teknolojilerinin ilerlemesiyle, çelik kasalı kamyonların kullanışlılığı ve emniyetliliği çoğalmıştır. İller arası Taşıma faaliyetlerinde, değişik vasıtaları istihdam eden kuruluşumuz, süratli ve hassas nakil etkinlikleri servis etmektedir. Ülkemizin her tarafına şehirlerarası taşımacılık hizmetleri sunan kuruluşumuz, kişi ve kuruluşların isteklerine en kaliteli biçimde yanıt sunabilmek hususunda, gereken ihtiyaç duyulabilecek koşulları içselleştirmektedir. Şehirler arası evden eve nakliye kademelerinde, deneyimli bir kadro görevlendirilir. Bununla beraber kuruluşumuzun kullandığı benzersiz işlemler kapsamında son derece sağlam lojistik işlemleri icra edilmektedir.

İllerarası Taşıma Aşamaları?

Yerinde İnceleme aşamasıyla nakliye süreçleri start alır ve lüzumlu olan nakliye aracı, eksper raporu ile tanımlanır. Müşterimiz ile karşılıklı sözleşme akabinde ev eşyaları ve elektronik aygıtlar teminat altına alınır. Kırılgan eşyalarınızın kendine özgü paketleme materyalleriyle ambalajlanması ile öteki tüm eşya ve malzemelerin korunaklanması aşamasından hemen sonra, nakliye nedeniyle sevk edilmiş taşıma aracına tüm eşyalar istiflenir. İlk aşamada hacimli ve mukavemetli ev eşyaları istiflenir ve akabinde kırılgan ev eşyaları yüklenir.

Çelik kasalı kamyon, kamyonet ve tırlarımızın hassas materyal transfer işlemleri sebebiyle özgün bir biçimde imal edilmesiyle, iller arası taşımacılıkta tüm eşyalarınızın hasara karşı muhafaza edilmesi tam anlamda temin edilmektedir. Kuruluşumuz adına hizmet verdiğimiz kurum ve şahısların hizmetlerimizden memnun olması potansiyelimizin asıl nedenidir.

İllerarası taşıma faaliyet alanında, ambalajlama ile muhafazalama süreçleri ayrıcalıklıdır. Uzak güzergahların sorunlarıyla yerleşilecek bölgenin fiziksel özelllikleri değerlendirilir ve bu doğrultuda eşyaların paketlenmesi metodları uygulanır. Ambalajlama süreci akabinde araca yükleme faaliyeti yerine getirilir. Titiz bir şekilde icra edilen ambalajlama ve araç içi yükleme sayesinde malzemeleriniz zarara karşı muhafaza edilmektedir. Şehirler arası taşıma hususunda zorunlu olan tüm belgelerimiz bulunmaktadır. Araç operatörlerimiz uzman, mesleklerinin gerektirdiği sahip olan bireylerdir. Şirketimizin ve kadromuzun sahip bulunduğu yeterlilik belgeleri neticesinde, yol güzergahında olabilecek tüm resmi ve gayriresmi sıkıntılar önceden böylece engellenmiştir. Kurumumuz tüm aşamalarda özenli işlem yapmaktadır.

İller arası taşımacılık ücretleri , taşınılacak çevrenin mesafesi, çelik kasalı taşıtın durumu, talep edilen ek seçenekler ve taşıma vasıtasının kapasitesi gibi hallere göre değişiklik gösterebilir. Şirketimiz, şehirler arası nakliyat hususunda son derece müsait bir kapsamda maliyet belirlemektedir.
Müşteri Yorumlarından Örnekler

 • img
  By Tanju KARAGÖZ

  Dairemi Başakşehir'den Ankara'ya Tuzcuoğlu Nakliyeye taşıttım. Tuzcuoğlu Nakliye, şehirlerarası nakliyat hususunda sağlam bir şirket. İleri düzey bir biçimde taşındım diyebilirim. Firmaya teşekkür ediyorum. Dairemizdeki herşeyi ambalajladılar. Özenli ve aynı zamanda muntazam bir çalışma biçimleri vardı. Tuzcuoğlu Nakliyeyi tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ediyorum.

 • img
  By Burak YILDIRIM

  Bir öneri neticesiyle Başakşehir Tuzcuoğlu Taşıma firması ile görüştüm ve bu şirketle dairemi taşıdım. Şemseddin bey ile beraberindeki arkadaşlar tamamen bir nakliyat şirketinden beklenilen şekilde vazifelerini tamamladılar. Herhangi bir eşyaya ziyan vermeden özenli bir biçimde nakliye işlevini yerine getirdiler ve problemsiz bir halde eşya nakliye işlemlerimizi ifa ettiler. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Tuzcuoğlu Taşımacılığı Başakşehir ve civarında ev nakliyat mevzuunda taşınmak isteyen herkese rahatlıkla önerebilirim.

 • img
  Byn Melis IŞIK

  Başakşehir içerisinde asansörlü nakliye düzeneği bulunan taşıma şirketlerini inceledim. Tuzcuoğlu Taşımacılık şirketinin alternatiflerine kıyasla daha nitelikli olduğunu fark ettim ve eşyalarımın nakliyesi gayesiyle bu şirketle çalışmayı kabul ettim. Tuzcuoğlu Nakliyat yetkilisi Şemseddin bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve dairemin nakliyesi gayet kolay bir şekilde neticelendirildi. Herhangi problemle karşılaşmadım. Herhangi eşyam tahribat almadı. Firmanın tüm elemanlarına ve Tuzcuoğlu Taşımacılık şirketine teşekkür ederim. Tuzcuoğlu Nakliyat firmasını tüm Başakşehir'de oturanlara da rahatlıkla tavsiye edebilirim.