Başakşehir Ofis Taşımacılığı

iş yeri taşımacılığı istanbul

Kurumumuz Başakşehir İş yeri Nakliye kuruluşları arasında güçlü organizasyon özelllikleri ve ayrıca mutlak müşteri tatmini düşüncesiyle ciddi kuruluşlardandır.

İşyeri nakliye öteki nakliyat çeşitlerine kıyasla çok daha itina ve ayrıca deneyim gerektiren bir nakil işidir.

Büronuzun nakliyesi hakkında bize telefon ettiğiniz zaman ilk önce ekspertiz hususunda vazifelendirdiğimiz personelimiz nakil işlemleri yapılacak konuma gelir ve büronuzun taşıma koşullarını analiz eder. Analiz işlemi sonrasında nakil planlaması çıkartılır.

Nakliye esnasında nakliyenin daha hızlı ve güvenli yapılması nedeniyle ofisteki eşya ve malzemeler bölüm bölüm çalışılarak nakledilir. evrak dolapları ve mobilyaların sökümleri nispeten süratli olabilmesi gayesiyle elektrikli vidalama tercih edilmektedir. Büronuzda mevcut bulunan tüm eşya ve malzemeler yurtdışından getirdiğimiz paketleme malzemelerine sarılarak ambalajlanır. Dosyalar ile masalarda bulunan aksesuarlar kolilenerek üstlerine açıklayıcı bilgileri yazılmak suretiyle karışıklıkların önüne geçilir.

Şirketimiz büro nakliyesi işlemlerini teminat altına dahil etmektedir.

Başakşehir Ofis Taşıma kapsamında uzun zamandır önder konumunu korumakta olan kuruluşumuz Tuzcuoğlu Taşımacılık, güvenilirlik ve profesyonellik ile müşterilerine hizmetlerde bulunmaktadır.
Müşteri Yorumlarından Örnekler

 • img
  By Tanju KARAGÖZ

  Dairemi Başakşehir'den Ankara'ya Tuzcuoğlu Nakliyeye taşıttım. Tuzcuoğlu Nakliye, şehirlerarası nakliyat hususunda sağlam bir şirket. İleri düzey bir biçimde taşındım diyebilirim. Firmaya teşekkür ediyorum. Dairemizdeki herşeyi ambalajladılar. Özenli ve aynı zamanda muntazam bir çalışma biçimleri vardı. Tuzcuoğlu Nakliyeyi tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ediyorum.

 • img
  By Burak YILDIRIM

  Bir öneri neticesiyle Başakşehir Tuzcuoğlu Taşıma firması ile görüştüm ve bu şirketle dairemi taşıdım. Şemseddin bey ile beraberindeki arkadaşlar tamamen bir nakliyat şirketinden beklenilen şekilde vazifelerini tamamladılar. Herhangi bir eşyaya hasar vermeden özenli bir biçimde nakliye işlevini yerine getirdiler ve problemsiz bir halde eşya nakliye işlemlerimizi ifa ettiler. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Tuzcuoğlu Taşımacılığı Başakşehir ve civarında ev nakliyat mevzuunda taşınmak isteyen herkese rahatlıkla önerebilirim.

 • img
  Byn Melis IŞIK

  Başakşehir içerisinde asansörlü nakliye düzeneği bulunan taşıma şirketlerini inceledim. Tuzcuoğlu Taşımacılık şirketinin alternatiflerine kıyasla daha nitelikli olduğunu fark ettim ve eşyalarımın nakliyesi gayesiyle bu şirketle çalışmayı kabul ettim. Tuzcuoğlu Nakliyat yetkilisi Şemseddin bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve dairemin nakliyesi gayet kolay bir şekilde neticelendirildi. Herhangi problemle karşılaşmadım. Herhangi eşyam tahribat almadı. Firmanın tüm elemanlarına ve Tuzcuoğlu Taşımacılık şirketine teşekkür ederim. Tuzcuoğlu Nakliyat firmasını tüm Başakşehir'de oturanlara da rahatlıkla tavsiye edebilirim.