Başakşehir Asansörlü Evden Eve Nakliyat

asansörlü evden eve nakliyat

Taşınma işlemi insanlar adına güç ve karmaşık bir gerçek durumunda bulunsa da taşımacılık işkolu ve uygulamadaki gelişimler neticesinde bu senelerde kayda değer halde basitleşmiş ve emniyetli bir duruma ulaşmıştır.

Asansörlü eşya taşıma veya büro taşımacılığı , söz konusu taşıma biçimlerinden bir tanesidir ve taşınma işlevini son derece kolay bir hale getirmiştir. Nakledilmesi güç ve büyük ev eşyaları ve malzemelerinin, asansörlü nakliye aracılığıyla taşınmaları, nispeten az bir zamanda ve ayrıca daha emniyetli biçimde icra edilmektedir. Asansörlü nakliyat kullanmakta olan nitelikli bir nakliyat kuruluşu desteğiyle taşınmak eski dönemlerdeki gibi çetin bulunmayacak ve deyim yerindeyse keyifli olacaktır.

Asansör kullanılarak yapılan eşya taşıma alanında kendi özel kurumsal mobil ve kurmalı asansörleriyle hizmet sunan işletmemiz, eşya ve yüklerinizin zarar görmeden nakillerini temin eder.

Asansörlü Nakliye süreçleri öncesinde taşıma planı yapılır. Nakil işlemleri yapılacak eşya ve yüklerin belirlenmesi ile beraber taşıma asansörünün kullanımının gerekli olabileceği eşya ve malzemelerin bulunması, nakliye planlamasına asansör kullanımı da eklenir. Asansör aracı yardımı ile birey kuvvetinin yetersiz kalacağı ağırlık ve irilikte bulunan ev eşyaları, kolayca taşınabilir. Asansör kullanılarak yapılan eşya taşıma etkinlikleri, nispeten az sürede sonuçlandırılabilir. Bireylerin oldukça geniş bir zamanda taşıyabildiği eşya ve malzemeler, asansör kullanılarak yapılan taşımacılık hizmetleri yardımı ile kısa zaman zarfında istenen konumlarına taşınabilir.

Asansörlü evden eve nakliyat maliyetleri , meskenin bulunduğu yere, katın yüksekliğine ve kullanılacak olan asansörlü ev taşımacılığı vasıtasına göre değişmektedir. Fiyat belirleme konusunda temel alınan nokta ise asansörün kullanılacağı süredir.
Müşteri Yorumlarından Örnekler

 • img
  By Raşit TAŞKIN

  Evimi Başakşehir'den Hakkari'ye Tuzcuoğlu Nakliyata taşıttım. Tuzcuoğlu Nakliye, şehirlerarası nakliyat hakkında sağlam bir kuruluş. Adeta kusursuz bir biçimde taşıdılar. Firmaya teşekkür ediyorum. Evdeki her şeyi güzelce paketlediler. Dikkatli ve ayrıca düzgün iş yaptılar. Tuzcuoğlu Nakliyeyi taşınmayı düşünen herkese tavsiye ederim.

 • img
  By Zekeriya AKBULUT

  Bir öneri neticesinde Başakşehir Tuzcuoğlu Nakliyatla anlaşarak evimi taşıdım. Selahaddin bey ile beraberindeki arkadaşlar hakikaten kendilerinden beklendiği gibi görevlerini yerine getirdiler. Herhangi bir eşyaya ziyan vermeden dikkatli bir şekilde nakil işlemini yerine getirdiler ve sıkıntısız bir halde eşya taşıma işlemlerimizi tamamladılar. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Tuzcuoğlu Taşımacılığı Başakşehir ve çevresinde ev taşıma hususunda tüm taşınmak isteyenlere rahatlıkla önerebilirim.

 • img
  Byn Hande ÇETİN

  Başakşehir içinde asansörlü ev taşıma hizmetleri hizmeti bulunan şirketleri araştırdım. Tuzcuoğlu Taşımacılık şirketinin diğer firmalara nispeten daha kaliteli olduğunu gördüm ve dairemin nakledilmesi amacıyla bu şirketle anlaşmaya vardım. Firmanın ekip sorumlusu Selahaddin bey ile irtibatta olduk ve eşyalarımın taşınması zahmetsizce bir şekilde tamamland. Hiç bir sıkıntıyla karşılaşmadım. Hiçbir eşyam tahribat almadı. Firmanın elemanlarına ve Tuzcuoğlu Nakliyeye teşekkür ederim. Bu firmayı tüm Başakşehir'de yaşayanlara da rahatlıkla önerebilirim.