Tuzcuoğlu Nakliyat Kurumsal Araçları

tuzcuoğlu nakliyat araçları

Ev Taşıma Vasıtaları, özellikle ev taşımacılığına uygun nakil vasıtaları olması nedeniyle, kendine özel içeriği olan nakil vasıtalarıdır. Taşıma araçlarının tümünün geriye hareketleri için ses ikazlı arka manevra müşürü olması, dayanıklı dorseleri olması, modern sarsıntı azaltıcı organizma, sözü edilen özel detaylardan bir kısmıdır.

Nakliyat kuruluşları, yüksek hizmet standardı gerekçesi çerçevesinde, her bir kamyon ve kamyonette mecburiyet arzeden ayrıntıları düşünmek suretiyle klasiğin ötesinde hizmet yapabilme uğraşı içerisindedirler. Kilometre uzaklığını hesaba koyarak gerektiğini düşünürlerse ikinci bir araç operatörü yöntemini tatbik ederler ve bu şekilde yüksek güvence noktasındaki itinayı ortaya koyarlar.

Ev taşıma ya da büro nakliyat kamyonları, araç içi hacmine bakılarak çeşitli kapsamlarda yeğlenmektedir. Araç kasasının boyu yaklaşık 3 - 4 metreye kadar olan kamyonetler genel olarak kısmi yük taşımacılığında, bir oda 1 salon dairelerin yahut büroların nakliyesinde kullanılmaktayken, araç kasasının boyu 3 - 4 mt.den fazla olan ve takriben 25 - 30 m3 kadar malzeme taşıyabilen ortanca ölçekte taşıma araçları genel olarak 100 - 110 m2'nin daha azı büyüklükte olan iki artı bir, iki artı iki dairelerin taşımasında veya normal büyüklükteki iş yerlerinin taşınmaları doğrultusunda opere edilmektedir. Daha büyük hacimli ve taşıma kapasiteli olan On tekerlekli taşıyıcı araçlar ise 45-50 m3'ten daha fazla yük taşıyabilmeleri nedeni ile genel anlamda daha yüksek m2'li iki artı bir 'den geniş evler yahut binalar ile şirket nakliyesinde yada şehirlerarası nakliyede opere edilmektedir.

Eşya nakil ve iş yeri nakli taşıtları özel muhafazalı ve kasa kapı bölümelerinin güvenle kapatılabilecek olmaları gerekmektedir. Böylece uzun mesafeli ve zorlu yol güzergahında kasa kapı bölümelerinin istek dışı açılımlarının önlenmesi ve nakliieri yapılan eşya ve yüklerin güvenliği temin edilmiş olur.

Kasa içerisinde eşya ve yüklerin durağan kalabilmelerini sağlayacak halatların mevcut olmaları ve ayrıca daha önce ambalajlanmış durumda bulunsa da kasa içinde mevcut bulunan eşya ve yüklerin hasar almaması amacıyla dorse iç aksamının ağaç malzemeyle yahut halı ile katmanlanmış olmaları zaruridir.

Tuzcuoğlu Nakliyat kamyon, kamyonet ve tırları ile mobil asansörleri, İstanbul şehiriçi nakliyatta ve İstanbul'den tüm illere iller arası taşımacılıkta hizmet sunduğumuz şahıs ve kuruluşların tüm gereksinimlerini yerine getirecek nicelik ve muhtelifte ve bakımları düzgün yerine getirilen araçlardan oluşmaktadır.

Kasaları tenteli olan kamyon veyahut tırlar, ev nakliyat hususunda katiyen elverişli olamaz. Bu tip kamyon veyahut tırlarla ev eşyası nakletmek, eşyalarınızın hasar alma tehlikesini en yüksek orana yükseltir. Bundan dolayı, evden eve nakliyede taşıma bölmeleri çelik olan kamyon veya tırlar seçilmelidir.
Müşteri Yorumlarından Örnekler

 • img
  By Tanju KÖSE

  Dairemi Başakşehir'den Ankara'ya Tuzcuoğlu Nakliyeye taşıttım. Tuzcuoğlu Nakliye, şehirlerarası nakliyat hususunda sağlam bir şirket. İleri düzey bir biçimde taşındım diyebilirim. Firmaya teşekkür ediyorum. Dairemizdeki herşeyi ambalajladılar. Özenli ve aynı zamanda muntazam bir çalışma biçimleri vardı. Tuzcuoğlu Nakliyeyi tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ediyorum.

 • img
  By Gürbüz KANDEMİR

  Bir öneri neticesiyle Başakşehir Tuzcuoğlu Taşıma firması ile görüştüm ve bu şirketle dairemi taşıdım. Şemseddin bey ile beraberindeki arkadaşlar tamamen bir nakliyat şirketinden beklenilen şekilde vazifelerini tamamladılar. Herhangi bir eşyaya hasar vermeden özenli bir biçimde nakliye işlevini yerine getirdiler ve problemsiz bir halde eşya nakliye işlemlerimizi ifa ettiler. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Tuzcuoğlu Taşımacılığı Başakşehir ve civarında ev nakliyat mevzuunda taşınmak isteyen herkese rahatlıkla önerebilirim.

 • img
  Byn Ayşegül GÜNDÜZ

  Başakşehir içerisinde asansörlü nakliye düzeneği bulunan taşıma şirketlerini inceledim. Tuzcuoğlu Taşımacılık şirketinin alternatiflerine kıyasla daha nitelikli olduğunu fark ettim ve eşyalarımın nakliyesi gayesiyle bu şirketle çalışmayı kabul ettim. Tuzcuoğlu Nakliyat yetkilisi Şemseddin bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve dairemin nakliyesi gayet kolay bir şekilde neticelendirildi. Herhangi problemle karşılaşmadım. Herhangi eşyam tahribat almadı. Firmanın tüm elemanlarına ve Tuzcuoğlu Nakliye şirketine teşekkür ederim. Tuzcuoğlu Nakliyat firmasını tüm Başakşehir'de oturanlara da rahatlıkla tavsiye edebilirim.